Досвід роботи вчителя технологій   Старокостянтинівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату   Ярошевич Ольги Вікторівни

Досвід роботи вчителя технологій   Старокостянтинівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Ярошевич Ольги Вікторівни

 

Тема досвіду: «Технологія виготовлення виробів у техніці декупаж»
                 

Адреса досвіду:  Старокостянтинівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

Анотація досвіду:

Навчальний посібник розрахований на вчителів трудового навчання та технологій в організації навчально-виховного процесу на уроках. У посібнику розкрито техніку наймоднішого на сьогодні у Європі виду рукоділля – декупажу. Основний та доступний матеріал для декупажу – тришарові паперові серветки з малюнком, різноманітність яких дозволяє учням втілити практично  будь-яку художню ідею.

Працюючи в техніці декупаж, можна перевтілювати до невпізнанності практично все: горщики для квітів, тарілки, стакани, рамки для фотографій, пляшки,  меблі тощо.

  Суть досвіду Ярошевич О.В. полягає у створенні умов для розвитку творчої особистості в процесі вивчення трудового навчання. Різні види діяльності на уроках трудового навчання та в позаурочний час, як за формою так і за змістом, формують в учнів творчі здібності та вміння, які допоможуть їм у подальшій самостійній діяльності.

         Вид досвіду: раціоналізаторський.

  Перспективний педагогічний досвід  Ярошевич О.В. вивчав  методист міського методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Прадун В.М.

 

Матеріали досвіду:

1.  Технологія виготовлення виробів у техніці декупаж.

Ярошевич О.В. "Технологія виготовлення виробів у техніці декупаж"
Ярошевич О.В. НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК.pdf
Adobe Acrobat Document 9.1 MB